Wolves radotin

BK LOKO TRUTNOV – BK WOLVES RADOTÍN  74:73 (38:36)

Body Radotína: Haffner 31(2), Vomela 10, Toběrný 9, Šop 8, Rieger 7, Růžička 6, Maštálka 2

Silné sněžení způsobilo problémy výpravě Wolves Radotín, která do trutnovské haly dorazila s notným zpožděním a musela tak zkrátit svou rozcvičovací rutinu. I to bylo možná důvodem velmi slabé obrany v prvním poločase, který Radotín prohrál na palubovce posledního týmu tabulky rozdílem dvou bodů. Vstup do druhé půle patřil však Radotínu, který rychle odskočil na 10 bodů a do závěrečné periody se šlo za stavu 61:54 ve prospěch pražského celku. Čtyři minuty před koncem po třech koších radotínského Haffnera v řadě, vedli Wolves už o 11 bodů, ale byl to následně právě Marek Haffner, který obdržel od rozhodčích technickou chybu za komentář k jejich výroku a jelikož to byla jeho pátá osobní chyba, musel povinně střídat. Radotín pak už zbylé 4 minuty nedokázal skórovat a 7 sekund před koncem zápasu pak trutnovský Aleš Peterka rozhodl těžkou trojkou zápas.

BK VYSOKÁ NAD LABEM – BK WOLVES RADOTÍN 55:76 (37:31)

Body Radotína: Haffner 23, Toběrný 11, Šop 11, Rieger 10, Růžička 7, Maštálka 7(1), Vomela 6, Kulík 1

Po šokující porážce na palubovce Trutnova nastoupili Wolves následující ráno v nové hale proti domácí Vysoké nad Labem. Excelentním vstupem do zápasu ovládli první čtvrtinu a 23:12, aby pak naprosto nezvládli druhou periodu a prohráli tak poločas 37:31. Byla to však znovu třetí čtvrtina, kterou Radotín dokázal utkání zlomit zpět na svou stranu a zejména díky agresivní obraně se šlo do poslední periody za stavu 51:45 ve prospěch Radotína. V té už nedali Wolves domácím šanci a vyhráli ji rozdílem 15 bodů, když zlomových bylo 5 bodů v řadě z ruky Jana Maštálky v třetí minutě čtvrtiny.