Po vánoční pauze se dnes opět naplno rozběhne druhá národní liga. Wolves míří na víkendový trip do Východočeského kraje, kde nejprve v prostředí Krkonoš vyzvou BK Loko Trutnov a o den později se postaví nováčkovi soutěže BK Vysoká nad Labem. Pozitivní zprávou je, že ke svému prvnímu zápasu sezony by měl nastoupit rozehrávač Michael Soukup, který se vrací po vážném zranění kolene. Stejně tak Adam Rieger, absentující od říjnového utkání proti Mladé Boleslavi, by měl dnes večer nastoupit.

SOBOTA 7.1. 19:15 @ BK LOKO TRUTNOV

Wolves čeká nejdelší cesta letošního ročníku do dvě hodiny cesty vzdáleného Trutnova. Tamní klub Loko Trutnov zatím neprožívá lehkou sezónu a je v druholigové tabulce na posledním 12. místě. Oporou týmu je zejména střelec Aleš Peterka s 13,6 body na utkání. V prvním zápase sezony, hraném v Radotíně, dokázali Wolves zvítězit 109:59.

NEDĚLE 8.1. 10:30 @ BK VYSOKÁ NAD LABEM

Nováček soutěže drží po polovině ligy 6. místo a silný je zejména ve své nové hale, kde dokázal porazit například i vedoucí Jindřichův Hradec. Vůdčí osobností týmu je Vojtěch Synáček, dominantní podkošový hráč se zkušenostmi z NBL a doposud druhý nejlepší střelec skupiny s 19,5 body na zápas. Radotín čeká těžká bitva, což dokladuje i první utkání, v němž Wolves v říjnu na domácí palubovce zvítězili 84:72, ale zápas rozhodli až v poslední minutě, zejména díky debutujícímu Lukáši Růžičkovi.

Trenér Bk Wolves Radotín Adam Peřinka:

„Liga je letos velmi vyrovnaná, neexistují slabí soupeři, každý může porazit každého. S ambicemi, které máme, je pro nás každý zápas mimořádně důležitý. Přál bych si, abychom ukázali stejnou koncentraci a touhu vyhrát, jako v posledním utkání na Výtoni.“