Do nové sezóny vstupují Wolves se změnou na trenérském postu. Přichází třicetiletý Roman Vícha, fanouškům dobře známá tvář z posledních let, kdy se velkou měrou podílel na úspěších A-týmu v druhé národní lize. Po ukončení hráčské kariéry začíná teď tu trenérskou.

RomanVicha_trener_jpg

Roman Vícha má za sebou mimořádně úspěšnou hráčskou kariéru ověnčenou hned třemi tituly v mužských národních soutěžích. Ve svém mateřském klubu v Opavě dokázal vyhrát 1.ligu i 2.ligu. V roce 2019 pak druhou ligu vyhrál znovu už jako končící hráč v dresu Radotína. Po roční pauze tak nahrazuje na trenérském postu američana Chrise Pagentina, který ukončil působení u družstva Wolves.

Předseda klubu Adam Peřinka: “O trenérském působení jsme s Romanem jednali už před dvěma lety, tehdy jsme se nedohodli a krátce poté se nám naskytla možnost angažování amerického trenéra Pagentina. Bohužel s příchodem pandemie se všechno změnilo a po dlouhé pauze jsme se rozhodli Romana oslovit znovu. Jsem rád, že to tentokrát vyšlo.“

Roman Vícha převzal vedení A-týmu mužů v období srpnové letní přípravy a má už za sebou i vstup do letošního ročníku druhé národní ligy. V prvním utkání tým podlehl těsně na palubovce Sokola Kbely, aby pak o den později zvítězil v Litoměřicích. Na domácí palubovce se poprvé přestaví už tuto sobotu 9.10. od 17:00 ve sportovní hale Radotín proti Slunetě Ústí nad Labem. V neděli 10.10. od 19:00 v Hale Věry Čáslavské pak proti nováčkovi soutěže Válečníkům Děčín.