postup-nevysel-wolves-byli-lepsi_denik-galerie-800@2x

JISKRA DOMAŽLICE – WOLVES  59:89

Body Radotína: Taussig 21, Heppt 15, Tax 15, Reymond 13, Maštálka 12, Tax 11, Iljin 8, Zmeškal 2, Potužník 2, Klimánek 1, Kubín 0

Domažlice, tradičně doma velmi silný soupeř, nastoupil i se svou novou akvizicí – exprvoligovým Martinem Hrubým. Zápas ale od začátku ovládla družina Romana Víchy, která po třech týdnech tvrdých tréninků dominovala od první minuty a zaslouženě si tak odvaží historicky první vítězství z domažlické palubovky. V předešlých kolech střelecky trápící se Wolves tentokrát excelovali zejména zpoza tříbodového oblouku, o čemž svědčí 13 proměněných trojek. Širší rotace, kterou mohl Radotín poprvé od začátku sezóny využít přinesla ovoce v podbě agresivní nátlakové obrany. Wolves tak 30 bodovým vítězstvím upravili svou bilanci v sobotním večeru na 2 výhry a 5 porážek.

BK KLATOVY – WOLVES  62:81

Body Radotína: Tax 23, Heppt 14, Taussig 12, Klimánek 9, Maštálka 9, Kulík 5, Iljin 3, Potužník 2, Kubín 2, Reymond 2, Zmeškal 0

Nedělní dopoledne a Wolves se přesouvají do Klatov, kde poprvé v sezóně nastupují už i s Filipem Kulíkem v sestavě. O poznání vyrovnanější utkání než v sobotu, se láme už ve druhé čtvrtině, kde především skvěle střílející duo Heppt – Tax  strává poločasové vedení na stranu Radotína a do šaten se jde za stavu 33:46. I ve třetí části narůstá bodový rozdíl ve skóre a po trojce Klimánka vede radotín už 30:60. Znovu velmi přesně střílející radotínští hráči (9 proměněných trojek) si tak vezou ze západočeského regionu dvě jasná vítězství, která pro psychickou pohodu nutně potřebovala s bilancí 3-5 stoupají tabulkou na momentálně 7. místo. Už tuto neděli však může vítězná série pokračovat. V 18:00 v Hale Věry Čáslavské přivítáme celek BK Příbram!