IMG_0777

WOLVES – BK PŘÍBRAM   88:52

Body Radotína: Reymond 21, Maštálka 15, Taussig 13, Klimánek 9, Heppt 7, Zmeškal 5, Kulík 5, Potužník 4, Haffner 4, Iljin 3, Kubín 2

Celek Příbrami přijel do Černošic notně oslabený, když postrádal své dva nejlepší skórery, exradotínského Vojtěcha Ureše a Jana Starku. Přesto byla úvodní čtvrtina vyrovnaná a vyznačovala se především produktivní ofenzivou na obou stranách. Zlom pak přišel v periodě druhé, kdy byli hosté z Příbrami schopni skórovat do deváté minuty pouze dva body. Zato Wolves, zejména díky Reymondovi svojí útočnou potenci drželi a odskočili už v poločase na rozdíl 19 bodů. Úvodní poločas nedohrál Marek Haffner, hrající své první utkání sezóny, který po zranění kotníku odstoupil z utkání a není zatím jasné, kdy opět nastoupí. Vstup do druhé patříl hostům, ale Radotín držel i nadále rozdíl na 2o bodech i díky dobře hrajícímu Klimánkovi a skvěle střílejícímu Taussigovi. Úvod čtvrté čtvrtiny patřil opět dobře bránícím Wolves, kteří nedovolili horníkům skórovat první pět minut této části a odskočili tak už na 40 bodový rozdíl. Zbytek zápasu se už spíše dohrával v opět skvělé atmosféře Haly Věry Čáslavské v Černošicích, kterou tentokrát navštívilo 92 diváků. V dalším kole, tentokrát v neděli 28.11. od 10:30, nastoupí Vlci na palubovce v Rokycanech proti jednomu z letošních favoritů soutěže.