BKW facebook_09_21

Po roce a půl se vrací druholigový basketbal na naší domácí palubovku. V sobotu přivítáme netradičně ve Sportovní Hale Radotín ústeckou Slunetu a o den později v neděli večer hostíme v Černošicích nováčka soutěže z Děčína. Po úvodních dvou kolech v Kbelích a Litoměřicích mají radotínští basketbalité bilanci jedné porážky a jednoho vítězství. 

9.10. v 17:00 – BK Wolves Radotín vs. Sluneta USK Ústí nad Labem 

POZOR zápas se odehraje ve SPORTOVNÍ HALE RADOTÍN !

Tradiční účastník druhé ligy a možná i jeden z favoritů, ústecká Sluneta, v prvních dvou kolech soutěže nezaváhal a připsal si dvě vítězství proti jihočeským celkům z Písku a Českých Budějovic. Wolves mají co napravovat, jelikož severočeského soupeře v posledních utkáních před dvěma lety nedokázali porazit. Svěřenci Romana Víchy se už však zotavují z náročného startu soutěže, kdy nový trenér postrádal hned 5 zraněných nebo nemocných opor. Z nich by se zpět do služby měli hlásit rozehrávači Potužník, Toběrný i švýcarský skórer Reymond. Naopak mimo zůstane i nadále Marek Haffner, který si přivodil těžší zranění kotníku v přípravných utkáních na turnaji ve Žďáru nad Sázavou. 

První domácí klání bývají tradičně téměř vyprodaná. Bude zajímavé sledovat, zdali si diváci ve volebním víkendu svoji cestu do radotínské haly najdou. 

Sportovní Hala Radotín:

  • Adresa:  U Starého stadionu 5, Radotín-Praha 5
  • Kapacita: 199 míst k sezení + 70 ke stání
  • Otevřena pro diváky: 1 h před utkáním

10.9. v 19:00 – BK Wolves Radotín vs. BK Válečníci Děčín 

 

Nováček v druhé lize – BK Válečníci Děčín, anebo také rezervní tým celku BK Armex Děčín, patřícího mezi elitu českého basketbalu. Svěřenci trenéra Antonína Pišteckého si v prvních dvou zápasech připsali na domácí palubovce porážku proti Sršňům z Písku, aby pak následě zdolali České Budějovice. Dá se očekávat, že v kádru Děčína nastoupí i celá řada mladých hráčů nastupujících v Kooperativa NBL a utkání by tak mělo mít atraktivní nádech. Hala Věry Čáslavské bude připravena pro vstup diváků od 18:00 a tradičně budou k dispozici permanentky na celou sezónu. 

Hala Věry Čáslavské:

  • Adresa:  Pod Školou 447, Černošice
  • Kapacita: 183 míst k sezení + 70 ke stání
  • Otevřena pro diváky: 1 h před utkáním