DSC_1570

BK WOLVES RADOTÍN – SOKOL SRŠNI PÍSEK B 98:67 (49:31)

Body Radotína: Toběrný 15(3), Vomela 15, Šop 14(2), Kulík 13(2), Haffner 12, Růžička 12, Maštálka 6, Veselý 6(1), Baziulkin 3(1), Sejpka 2

Nedělní večer v solidně zaplněné radotínské sportovní hale přinesl domácím Wolves snadné vítězství, které znamená společnou druhou příčku v dosavadním průběhů druholigové skupiny B. Parádní vstup do zápasu předvedl osmnáctiletý Lukáš Růžička, s 12 body za první čtvrtinu, řídil 33 bodový příděl Radotína v prvním dějství. Po dvou trojkách z rukou Baziulkina a Toběrného pak šli Wolves do šaten s 18 bodovým náskokem za stavu 49:31. Utkání se pak už celý druhý poločas spíše dohrávalo, za zmínku stojí 12 bodů za 3 minuty v podání Filipa Kulíka v poslední čtvrtině.

K příštím utkáním vyjedou Wolves 26.11. do Kutné Hory a 27.11. do Poděbrad.