DUBEN-FB

ZPÁTKY DO BÍLÉHO. JE TADY SEMIFINÁLOVÁ SÉRIE PLAY OFF !

Vlci, po základní části až šestí, kteří ve čtvrtfinále vyřadili favorizovaný BC Benešov, se nyní v souboji o finále utkají s vítězem základní části-SKB Rokycany. Západočeši patří dlouhodobě mezi druholigovou republikovou špičku a každoročně bojují o nejvyšší příčky. V letošní sezóně však mají s radotínskými Vlky bilanci 1:1, když oba celky dokázali vyhrát v domácím prostředí.

Semifinálová série se hraje opět systémem na dvě utkání, ve kterých se sčítá skóre. První zápas se odehraje v Černošicích tuto sobotu od 19:45, hned den na to 15.4., nastoupí Wolves od 11:30 v Rokycanech, kde se rozhodne o postupujícím do finále.

VŠICHNI DO BÍLÉHO – JAKO JEDEN TÝM !!!

Všichni fanoušci a diváci vstup v bílém tričku, mikině, svetru, prostě v bílém svršku – všichni v bílém jako jeden tým vytvoříme pravé domácí prostředí !

PARKOVÁNÍ :

O utkání je stejně jako ve čtvrtfinále obrovský zájem, očekává se vyprodaná hala VČ. Nutno tedy přijít s předstihem i kvůli parkování. Kapacita parkoviště přímo u haly je kvůli staveništi omezena. Možnost využit i místa v ulici Školní. Do haly budou diváci vpuštěni od 19:00.

Diváci se mohou těšit na:

– Show moderuje Ondra Lacina
– Zvukové efekty a hudbu v průběhu utkání
– Maskota Wulfyho
– Video překvapení
– Nově zrekonstruovaný bar napojený přímo na tribunu

Přijďte podpořit Vlky ! Hrajeme o finále!