16508692_1240698926014509_3804116507423744068_n

AŠ MLADÁ BOLESLAV – BK WOLVES RADOTÍN  90:67 (48:35)

Body Radotína: Kulík 21(4), Růžička 14, Maštálka 12(2), Haffner 7, Toběrný 7, Soukup 4, Sejpka 2, Rieger 0

Radotín, v posledních týdnech zdecimovaný zdravotními i jinými absencemi, dohrával 3 čtvrtiny utkání v 6ti hráčích a nakonec nestačil především skvěle střílejícímu domácímu celku. Ten předvedl co umí hned v první čtvrtině, kde už v druhé minutě zápasu musel být střídán po dvou faulech Lukáš Růžička a bratři Valcové zatížili konto Radotína hned 5 trojkami v první čtvrtině. V úvodu druhé čtvrtiny bylo utkání přerušeno, když radotínský Marek Haffner utržil krvavou ránu do obličeje a byl nucen odjet do nemocnice na šití. A bylo hůř, když krátce po něm musel utkání, kvůli podlitině v obličeji, opustit další klíčoví hráč Wolves – Adam Rieger. Překvapivě byla ale hra vyrovnaná, když Radotín dokonce vyhrál druhou čtvrtinu. Ve třetí části však domácí rozhodli a utkání se už jen dohrávalo.

TRENÉR BK WOLVES RADOTÍN ADAM PEŘINKA:

„Těžko hodnotit zápas, náš tým prožívá těžké časy, navíc máme velkou smůlu na zranění. Nebyli jsme vůbec adekvátním soupeřem. Zápas jsme hráli v šesti hráčích.“

BK BRANDÝS N/L – BK WOLVES RADOTÍN 82:58 (41:28)

Body Radotína: Růžička 16, Kulík 15(1), Toběrný 13, Haffner 10, Sejpka 2, Maštálka 2, Soukup 0

Radotín přijel do Brandýsa nad Labem pouze se sedmi hráči, zranění Adama Riegera z předchozího dne se ukázalo važnější než se předpokládalo, a tak nemohl nastoupit. Vstup do zápasu však měli Wolves vynikající, když zejména díky střelbě Filipa Kulíka vedli v 5. minutě 14:4. Domácí ale dokázali první část přece jenom obrátit a vyhrát ji 22:20. V druhé čtvrtině se Radotín těžko prosazoval proti obraně domácích a například nedokázal 3 a půl minuty vůbec skórovat a to znamenalo, že do šaten se šlo s 13 bodovým rozdílem ve prospěch domácích. Do třetí čtvrtiny vstoupili hosté z Radotína výborně a zásluhou dobré obrany začali postupně skóre snižovat, ve čtvrtině poslední pak už ale především fyzicky vůbec nestačili a prohráli tento časový úsek drtivě 24:11. Za dva týdny čeká Radotín výjezd do jižních Čech, kde nastoupí nejprve v Písku a den na to v Jindřichově Hradci.

„Chci poděkovat našim 7mi hráčům za snahu, zejména pak ve třetí čtvrtině, kde jsme se snažili do toho dát opravdu všechno a ještě se pokusit zápas vyhrát. Hráči dřeli ze všech sil, odvedli maximum. Na téhle úrovni nejde vyhrávat v 7mi hráčích, navíc s náhradníky.“