BK Wolves Radotín – BK Brandýs nad Labem 65:64 po prodl.

Body Radotína: Haffner 23(1), Toběrný 11, Šop 9(1), Vomela 5, Obruča 5, Rieger 4, Veselý 2

Téměř 100 diváků ve sportovní hale Radotín vidělo až do posledních momentů nervy drásající duel. V prodloužení po dvou proměněných šestkách Jana Šopa a závěrečné nepřesné střele brandýského Čeňka se nakonec z vítězství radují domácí Wolves.

Radotín se trápil a naprostou většinu utkání tahal za kratší konec. Zejména v útoku často chybující domácí kupili ztrátu za ztrátou, mnohdy z kategorie neuvěřitelných a 97 diváků na tribuně po celé utkání zřejmě údivem mlčelo. Nepohledný zápas plný porušení pravidla o krocích nakonec alespoň ozdobil velmi dramatický závěr, v němž držel domácí ve hře zejména Marek Haffner. V úplném závěru po jednom proměněném trestném hodu Obruči, hosty poslal do prodloužení v posledních vteřinách dvěma proměněnými šestkami dobře hrající Čeněk.

V prodloužení pak rozhodl z pod koše Jan Maštálka, který zvedl ze sedadel společně s moderátorem celou halu a po něm proměnil ještě důležité trestné hody Jan Šop. Poslední střelu svěřil Brandýs opět do rukou svého lídra Filipa Čeňka, ten se však už proti domácí obraně neprosadil.