SOKOL ŽIŽKOV – WOLVES  50:71

Body Radotína: Šop 20, Haffner 16, Zídek 13, Reymond 4, Toběrný 4, Vícha 4, Taussig 4, Šop D. 3, Celina 3, Kulík 0

Pražské derby proti z první ligy sestoupivšímu Sokolu Žižkov zvládli Wolves dobře. První čtvrtinu ovládli Vlci zejména díky rychlému protiútoku a agresivní kolektivní osobní obraně. První poločas pak skončil 24:43, když i v druhé čtvrtině radotínští basketbalisté dominovali, znovu díky pevné obraně a rychlým brejkům. Zkušený tým Žižkova ale zbraně nesložil a ve třetí části sedmi body v řadě v průběhu dvou minut, stáhl skóre na 31:43 a Radotín si bral timeout. V poslední čvrtině ale Wolves dovolili domácím jen 8 bodů a i díky vynikající střelbě Jana Šopa dokázali na folimance zápas vyhrát.

BC SLANÝ – WOLVES  45:103

Body Radotína: Zídek 30, Kulík 17, Celina 13, Haffner 13, Taussig 10, Šop D. 7, Šop J. 6, Vícha 5, Reymond 2, Toběrný 0

Domácí nastoupili do zápasu bez zraněné opory Jana Týře a možná i proto prohráli první čtvrtinu 18:30. V periodě druhé Vlci po změně obrany odskočili na ještě vyšší rozdíl a do šaten se tak šlo za stavu 27:57 pro Radotín. Řádil především Jan Zídek, který zaznamenal 22 bodů v prvním poločase. Do druhé půle už nenastoupil rozehrávač Jan Toběrný, který si přivodil v první čtvrtině drobné zranění zápěstí a zápas nedohrál. I třetí a čtvrté části dominovala obrana Wolves, kteří následně vyráželi do rychlých protiútoků. K vidění tak bylo mnoho smečů, kde vynikala hlavně dvojice Taussig a Jan Šop. Vysokým vítězstvím se Vlci posouvají na páté místo tabulky a za 14 dní zamíří do Domažlic a Klatov.

TRENÉR BK WOLVES RADOTÍN ADAM PEŘINKA:

„Pro nás dvě velmi důležité výhry. Věci, na kterých dlouhodobě pracujeme se už začínají projevovat. Zlepšili jsme se na ofenzivním doskoku, v obraně, a i v přechodové fázi. Chtěl bych hráčům poděkovat za nasazení, které v obou zápasech předvedli.“