default_thumbnail

Radotín dnes poprvé ve své historii změří síly s klubem z Kutné hory, zítra pak zamíří do Poděbrad, na hřiště, kde loni nedokázal zvítězit. Předposlední hrací víkend před vánoční přestávkou může notně zamíchat kartami a napovědět, kdo obsadí čelo tabulky 11.12., kdy jsou na programu poslední zápasy úvodní poloviny ligy.

SOBOTA 26.11. 14:15 @ SOKOL KUTNÁ HORA

Sokol Kutná Hora, nováček na druholigové scéně a loňský vítěz středočeského krajského přeboru prožívá vynikající sezónu a doma je prozatím neporažen, když zejména v předešlém kole doma deklasoval Chrudim rozdílem 27 bodů. Tým se opíra především o Jakuba Němečka, loni hráče prvoligového Liberce, předtím také třeba profesionálního Kolína. Oporami jsou i silový pivot Martin Kocourek a střelec Matúš Haviar. Sokol Kutná hora je s bilancí 4 vítězství a 3 porážek na osmém místě tabulky, ale má jeden neodehraný zápas k dobru.

NEDĚLE 27.11. 10:30 @ BASKET PODĚBRADY

Radotínu dobře známý celek z loňského ročníku druhé ligy, avšak právě na jeho palubovce nedokázali loni Wolves zvítězit a utrželi asi nejpřekvapivější porážku v sezóně. Celek Poděbrad je doposud na devátém místě tabulky se zápornou bilancí 5 proher a 3 vtězství. Tým letos táhne hlavně Jan Malík, loni spoluhráč Marka Haffnera v prvoligovém Trutnově.

Trenér Bk Wolves Radotín Adam Peřinka:

„Zbývají čtyři poslední utkání do konce první poloviny soutěže. Řekl bych, že máme spíše příznivý los a do zápasů jdeme jako favoriti. Pro sebevědomí bude nejdůležitější sobotní utkání v rozjeté Kutné Hoře, která je překvapením soutěže. Klíčový bude výkon v obraně.“