Fan-Page-+-event-FB-listopad-upraveno

V letošním ročníku poprvé před svými fanoušky se dnes od 18:45 představí basketbalisté Wolves Radotín. Černošickou halu Věry Čáslavské, kde jsou Vlci nově doma, čeká velký večer, plný doprovodného programu pro diváky. Podle počtu prodaných permanentek a předběžného zájmu se především na dnešní zápas očekává plná hala. Před sobotním utkáním bude v rámci doprovodného programu představen chlapecký tým U11, reprezentující basketbalovou akademii Radotín, který pak v poločasové přestávce odehraje exhibiční zápas.  Obdobná pak bude neděle, kde se představí tým dívek U11 z BA Radotín.

SOBOTA 4.11. 18:45 vs. BC Slaný

Na úvod hostí Wolves prozatím poslední tým tabulky – BC Slaný, který v tomto ročníku druhé ligy stále čeká na svoji první výhru. Jasným lídrem týmu je doposud 205 cm vysoké křídlo Jan Týř, který si připisuje 21.8 bodů na utkání. Vlci se utkali se středočeským klubem doposud v historii pouze jednou, a to v rámci přípravy před rokem, kdy na palubovce Slaného zvítězili hladce 88:64.

Wolves Radotín se budou pro toto utkání muset stále obejít bez američana Jeffreyho Vargy, Jana Šopa a Dmitrije Lipovského. K prvnímu zápasu v dresu vlků naopak nastoupí čerstvá akvizice Vojtěch Ureš.

NEDĚLE 5.11. 17:45 @ BK Kladno

Bilance 2 prohry a 2 vítězství staví Kladno doposud na 6.-7. příčku tabulky. Tradiční účastník druhé ligy, který si vyzkoušel před nedávnem i první ligu, se opírá zejména o zkušeného Jana Durase s 13 body na utkání a mladého střelce Ondřeje Hladůvku, který je bodovým lídrem týmu se 14.5 body na zápas. Dobrou zprávou je, že do radotínské sestavy by se měl už vrátit Dmitrij Lipovskij.

Trenér Bk Wolves Radotín Adam Peřinka:

„Máme za sebou čtyři velmi těžké zápasy, všechny navíc na náročných výjezdech. Teď nás čekají první zápasy v domácí hale, kde budeme chtít v obou zvítězit. Potýkáme se stále s absencemi a zdravotními problémy, zejména Jeff Varga velmi chybí, ale je to už lepší než před 14ti dny.  Těšíme se na naše fanoušky a super atmosféru, kterou nám doma vytvoří.“