Březen-2019-FB

JE TADY VRCHOL SEZÓNY – ČTVRTFINÁLOVÁ SÉRIE PLAY OFF !

Wolves mají za sebou historicky nejlepší umístění v základní části a do play off vstoupí pozítří jako nasazení z třetího místa skupiny A.  Pyšnit se navíc mohou radotínští basketbalisté nejlepší ofenzivou v zemi. Se svými 88,5 body na zápas jsou nejlepší v zemi v rámci všech skupin druhé národní ligy.

Soupeřem Vlků bude ve čtvrtfinálové sérii celek SKB Rokycany, který po základní části bere šesté místo. Západočeši, kteří jsou loňským finalistou a přemožitelem Wolves v semifinále, patří dlouhodobě mezi špičku druholigovou republikovou špičku.

 Čtvrtfinálová série se hraje systémem na dvě utkání, ve kterých se sčítá skóre. První zápas se odehraje v sobotu 23.3. od 19:00 v Rokycanech, hned den na to v neděli 24.3., nastoupí Wolves od 17:45 doma v Černošicích, kde se rozhodne o postupujícím do semifinále.

 

VŠICHNI DO BÍLÉHO – JAKO JEDEN TÝM !!!

Všichni fanoušci a diváci vstup v bílém tričku, mikině, svetru, prostě v bílém svršku – všichni v bílém jako jeden tým vytvoříme pravé domácí prostředí !

PARKOVÁNÍ :

O utkání je obrovský zájem, očekává se vyprodaná hala VČ. Nutno tedy přijít s předstihem i kvůli parkování. Kapacita parkoviště přímo u haly je kvůli staveništi omezena. Možnost využit i místa v ulici Školní. Do haly budou diváci vpuštěni cca od 17:05.

Diváci se mohou těšit na:

– Zápas moderuje tradičně Ondřej Lacina
– Zvukové efekty a hudbu v průběhu utkání
– Poločasový program
– Nově zrekonstruovaný bar napojený přímo na tribunu

Přijďte podpořit Vlky ! Jde o všechno !