JISKRA DOMAŽLICE – WOLVES  96:86

Body Radotína: Zídek 18, Haffner 17, Šop J. 11, Šop D. 10, Zídek 13, Toběrný 9, Reymond 8, Vícha 6, Kulík 5, Taussig 2, Celina 3

Silný tým Domažlic v na poměry druhé ligy bouřlivé atmosféře dokázal v útočném utkání zvítězit, když v první minutě čtvrté čtvrtiny vedl už o 22 bodů. Domácí dominovali fyzickou hrou zejména na doskoku, kde Wolves k ničemu nepustili, o čemž svědčí i statistika 44 doskoků Jiskry v tomto zápase. Další výraznou statistikou byli pak trestné hody, kde domácí proměnili 22 z 34, zato Radotín pouze 16 z 29. Pozitivem je, že v závěrečné periodě Vlci velkou snahou ještě stáhli skóre na desetibodový rozdíl.

BK KLATOVY – WOLVES  60:96

Body Radotína: Taussig 19, Zídek 15, Reymond 14, Haffner 11, Kulík 10, Celina 9, Vícha 9, Šop D. 7, Toběrný 2

Wolves útočnou smrští v první čtvrtině (13:31), kde trefili hned 4 trojky utkání ovládli od samého začátku. Do šaten se o poločase odcházelo za stavu 25:51 pro Radotín. Do druhé půle už nenastoupil Jan Toběrný, který si v první čtvrtině poranil záda. Domácí tým se ale nevzdal a v druhém poločase přidal podstatně na intenzitě a místy dělal obraně Wolves problémy. Útočný prapor Radotína drželi ale hlavně podkošoví hráči v čele s Reymondem a to dovedlo hosty k přesvědčivému vítězství. V tabulce i nadále drží Bk Wolves 5. příčku. V příštích dvou kolech se utkají na domácí palubovce s celkem Mariánských Lázní a ve šlágru kola pak s SKB Rokycany.

TRENÉR BK WOLVES RADOTÍN ADAM PEŘINKA:

„V Domažlicích jsme totálně vyhořeli na doskoku, do zápasu jsme se pak pokusili vrátit ve třetí čtvrtině, kde jsme stáhli na rozdíl dvou bodů, ale kombinace naší nekoncentrovanosti a domácího prostředí nám více nedovolila. Z výsledku jsem zklamaný, opět jsme navíc byli tragičtí na šestkách, nelze vyhrávat s padesátiprocentní úspěšností z šestek. V Klatovech jsme už lépe doskakovali a hráli ve vysoké rychlosti, ovšem opět se nám nedařilo v obraně. Celkově víkend je pro mě zklamáním.“