DSC_0173

Poslední dvě kola čekají základní skupinu druhé národní ligy. Radotín cestuje k závěrečným duelům dnes do Benešova a zítra do Tábora, kde vyzve Sršně Písek. Pak už v termínech 24. a 25. března přijde pro vyvolené týmy očekávané Play Off. Vlci mají už jistotu šesté pozice, ale mohou jít do Play Off teoreticky stále i třeba z třetího místa.

SOBOTA 10.3. 18:00 @BC BENEŠOV

V současné chvíli třetí tým tabulky je doma velice silný, navíc stále bojuje o druhé místo v tabulce. V prvním utkání základní části dokázal na domácí palubovce Vlků zvítězit 68:60, když v zápase dominovaly obrany.

NEDĚLE 11.3. 11:00 @SRŠNI PÍSEK B

Sršni z Písku, mající domácí halu v Táboře, hrají letos na druhém pólu tabulky a bojují o záchranu, když jsou aktuálně na posledním místě. Mladíci z jihu Čech, stejně jako Benešov, jsou především vynikajícími střelci z tříbodového oblouku, což potvrdili i v prvním zápase hraném v Černošicích, kde utrápenou výhru musel zachraňovat v posledních vteřinách dopichem Jan Maštálka.

Trenér Bk Wolves Radotín Adam Peřinka:

„Poslední dvě utkání před playoff, chceme především vyzkoušet nové herní varianty přesvědčit se, jak na tom herně jsme, zdali naše forma graduje. Pozitivní zprávou je, že někteří hráči se dali zdravotně do pořádku a máme tak opět k dispozici širší kádr. Zpět jsou oba cizinci a poprvé nastoupí nová akvizice Martin Kocourek. Pro zápas s Benešovem jsme outsiderem a i proti Písku nás čeká velmi těžké utkání, je třeba si z posledního hracího víkendu odnést do playoff dobrý pocit a sebevědomí.“