DSC_1183

Druhá národní liga pokračuje o tomto víkendu sedmnáctým a osmnáctým kolem a basketbalisté Wolves Radotín míří do středních Čech, kde se postaví  dnes od 14:00 BK Kladno a zítra od 11:00 BC Slaný. Obě utkání se hrají ve sportovním komplexu ve Slaném.

SOBOTA 10.2. 14:00 VS. BK KLADNO

Celek Kladna, hrající svá domácí utkání ve Slaném, je po 16 odehraných zápasech na deváté příčce tabulky, když dokázal vyhrát 4 zápasy a ve zbylých 12 soupeřům podlehnout. V předešlých dvou kolech se středočeši představili v Domažlicích, kde prohráli vysoko 107:67 a v Klatovech, kde také nestačili při skóre 76:62. Wolves v prvním utkání, hraném v listopadu před vyprodanou halou Věry Čáslavské, zvítězili 98:85.

NEDĚLE 11.2. 11:00 @ BC SLANÝ

Tradiční účastník BC Slaný, hraje v letošním ročníku o záchranu druhé ligy. V tabulce je předposlední s bilancí 3 výher a 13 porážek. V prvním zápase hraném v Černošicích, taktéž před vyprodanou kulisou, zvítězil Radotín 87:69. Zápas však zlomil až v poslední čtvrtině, především střelami Filipa Kulíka.

Trenér Bk Wolves Radotín Adam Peřinka:

„Po dlouhé době jedeme k venkovním zápasům, kde nebudeme mít podporu našich fanoušků. Myslím, že obě utkání nám ukážou, zdali forma ze zápasů s Mariánskými Lázněmi a hlavně s SKB Rokycany je skutečně rostoucí. Jak už to v zápasech, kde jsme favoritem bývá, rozhodne koncentrace našich hráčů. Já doufám, že potvrdíme rostoucí tendenci našich výkonů směrem k bojům playoff.“