Dnes v 18:00 se pro Bk Wolves Radotín na horké půdě v Domažlicích naplno rozběhne nový ročník druhé národní ligy. Zítra pak od 11:00 zamíří vlci do Klatov.

SOBOTA 7.10. 18:00 @ JISKRA DOMAŽLICE

Wolves čeká jeden z nejtěžších soupeřů hned na úvod. Domácí Jiskra bude spoléhat zejména na zkušenost rozehrávače Martina Jindry, který klub čerstvě posílil během letní přestávky, když na západ Čech přestoupil ze Sokola Pražského, odkud taktéž hostuje do týmu Domažlic pivot Štěpán Brix. Právě zejména pod košem se mohou domácí spolehnout na zkušenost a tvrdost v podání Blackého a Jiřince.

NEDĚLE 8.10. 11:00 @ BK KLATOVY

Tradiční účastník z basketbalového města obsadil loni skvělou pátou příčku a bude doma silným týmem. Tým sice opustila největší loňská hvězda – američan Nelson, ale nově se mohou klatovští spolehnout na pivota Aušprunka, nedávno oblékajícího dres BC Kolín v profesionální NBL. Oporou je i mladý rozehrávač Křiváček. Trenérem BK Klatovy je velezkušený Jindřich Svojanovský.

Trenér Bk Wolves Radotín Adam Peřinka:

„Jedná se o první zápasy sezony, ty bývají všelijaké. Čeká nás hned na úvod velký test v podobě dvou silných soupeřů, kteří se budou chtít pohybovat v první polovině tabulky. Doufejme, že jsme dobře kondičně i takticky připraveni a odvedeme maximum.“