Fan-Page-+-event-FB-listopad (1)

Veledůležitá utkání čekají Wolves o tomto víkendu, když přijede aktuálně druhý BK Lions Jindřichův Hradec B a nevyzpytatelní Sršni Písek B. Premiérově se pak fanouškům představí maskot domácích Wolves a generální sponzor utkání Music Bar Klondajk opět připravil akci v podobě drinků zdarma pro všechny, kdo navštíví alespoň jeden ze dvou zápasů.

Sobota 12.11. 18:45 vs. Bk Lions Jindřichův Hradec B

Právě rezerva profesionálního BK Lions, dokázala v loňském ročníku, jako jediný klub, Radotín dvakrát porazit. Zajímavostí utkání je určitě i fakt, že BK Lions jsou posledním týmem, který dokázal zvítězit na Radotínské palubovce, bylo tomu přesně před 1 rokem. Od té doby je Sportovní hala Radotín nedobytná.

Neděle 13.11. v 18:15 vs. Sokol Sršni Písek B

Doposud devátý celek tabulky je letošním nováčkem v druhé lize. V týmu však působí osa loňských opor klubu Bk Tábor (loni sestoupil z 2.ligy), doplněná převážně o písecké juniory.

Trenér Bk Wolves Radotín Adam Peřinka:

„Pro nás další dvě klíčová utkání. Uvědomujeme si, že je zásadní zvládnout sérii čtyř domácích zápasů v řadě. Dva jsme už dokázali vyhrát a doufejme, že i přežili herní krizi z počátku sezóny. Zítra nás čeká dle mého názoru top celek soutěže z Jindřichova Hradce. Vysoký tým, který umí střílet. V neděli pak tým Písku, také vynikající střelci. Z obou máme velký respekt a rádi bychom navázali na utkání s Mladou Boleslaví, kde jsme výborně bránili.“