fb-finále

FINÁLE DRUHÉ NÁRODNÍ LIGY – BK WOLVES RADOTÍN vs. SA BRNO

WOLVES RADOTÍN 

Wolves mají za sebou historicky nejlepší umístění v základní části a do play off vstoupili jako nasazení z třetího místa skupiny A, kde dokázali vyhrát 16 utkání a v 6 zápasech soupeřům podlehnout. Pyšnit se navíc mohou radotínští basketbalisté nejlepší ofenzivou v zemi. Se svými 88,5 body na zápas jsou nejlepší v rámci všech skupin druhé národní ligy. Ve vyřazovacích soubojích play off si nejprve poradili s celkem SKB Rokycany, kde v prvním utkání na palubovce západočechů zvítězili 73:67 a následně doma drtivě 108:62. V semifinále pak dokázali senzačně obrátit sérii se silnou Jiskrou Domažlice, kde nejprve podlehli vysoko 94:75, aby pak o den později neuvěřitelným výkonem zvítězili ve vyprodané hale VČ 112:58!

SA BRNO 

Soupeřem Vlků bude ve finále celek Sportovní Akademie Mládeže Brno. Vítězové moravsko-slezké skupiny zaznamenali v základní části 17 vítězství a 5 porážek. Ve čtvrtfinále pak vyřadili bez obtíží celek VŠB Ostrava a v semifinále pak basketbalisty Sokola Karviná, když na palubovce soupeře nejprve zvítězili 79:84 a doma pak 90:85.

SYSTÉM FINÁLOVÉ SÉRIE

Finálová série se hraje systémem na dvě vítězná utkání. Nikoliv tedy na součet skóre jako předešlé dvě série.

PRVNÍ ZÁPAS

Datum: 13.4. v 14:30

Místo: Sportovní Hala Morenda, Vídeňská 9, Brno

DRUHÝ ZÁPAS

Datum: 14.4. v 15:45

Místo: Hala Věry Čáslavské – Černošice

PŘÍPADNÝ TŘETÍ ZÁPAS

Datum: 27.4. čas bude upřesněn

Místo: Sportovní Hala Morenda, Vídeňská 9, Brno

 

VŠICHNI DO BÍLÉHO – JAKO JEDEN TÝM !!!

Všichni fanoušci a diváci vstup v bílém tričku, mikině, svetru, prostě v bílém svršku – všichni v bílém jako jeden tým vytvoříme pravé domácí prostředí !

PARKOVÁNÍ HALA VČ ČERNOŠICE :

O utkání je obrovský zájem, očekává se vyprodaná hala VČ. Nutno tedy přijít s předstihem i kvůli parkování. Kapacita parkoviště přímo u haly je kvůli staveništi omezena. Možnost využit i místa v ulici Školní. Do haly budou diváci vpuštěni od 14:45.

Diváci se mohou těšit na:

– Zápas moderuje tradičně Ondřej Lacina
– Zvukové efekty a hudbu v průběhu utkání
– Poločasový program
– Nově zrekonstruovaný bar napojený přímo na tribunu

Přijďte podpořit Vlky ! Jde o všechno !