Wolves_56

JISKRA DOMAŽLICE – WOLVES  94:75

Body Radotína: Zídek 28, Toběrný 16, Kulík 11, Týř 4, Reymond 4, Vícha 4, Ureš 4, Heppt 2

První semifinálový duel na horké půdě v Domažlicích sledovala zaplněná hala. Wolves s ambicemi na postup do finále se však museli ještě před začátkem utkání vyrovnat s nečekanými zdravotními trablemi, kdy v týdnu zraněného Taussiga doplnili náhle Haffner (zablokovaná záda) a Šop (horečka). Vlci tak nastoupili v osmičlenné rotaci a západočechům dokázali vzdorovat po tři čtvrtiny utkání, v poslední periodě, už bez vyfaulovaných Reymonda a Ureše, už byl na hřišti jen jeden tým a fyzicky odrovnaní radotínští hráči nestačili a z Domažlic si tak k nedělní odvetě odváželi 19ti bodové manko.

WOLVES – JISKRA DOMAŽLICE  112:58

Body Radotína: Zídek 39, Ureš 15, Kulík 14, Vícha 12, Reymond 11, Týř 9, Toběrný 7, Heppt 5

Neděle večer. Zaplněná hala VČ v Černošicích. Wolves opět bez tří hráčů základní rotace a musejí stahovat 19ti bodové manko. A pak to přišlo. Čtvrtá minuta utkání 10:0 pro Radotín. Šestá minuta utkání 18:2 a hosté si berou timeout. Hala VČ bouří. A Radotín jede dál. Výborně hrající Kulík dává ve 4. minutě druhé čtvrtiny trojku na 38:18. Poločas pak končí neuvěřitelně 58:27 pro Vlky. Dominance pokračuje i ve třetí periodě, kdy skvěle střílející domácí dále drtí západočechy. Smrští trojek ve třetí čtvrtině pak utkání definitivně lámou a odskakují na rozdíl 45 bodů. Diváky pak zvedali ze sedadel smeče Zídka a Ureše v závěrečné periodě a Wolves tak dovedli semifinálovou sérii do vítězného konce v exhibičním stylu. Radotínský basketbal tak zažívá největší úspěch ve své 75 leté historii a bude hrát o titul mistra republiky v druhé národní lize a právo účasti v baráži o první ligu. Soupeřem bude moravský vítěz SA Brno. Začíná se v Brně 13.4. od 14:30 a pokračuje pak 14.4. od 15:45 v Černošicích. Případný třetí zápas je na programu 27.4. v Brně.