BK KLADNO – BK WOLVES RADOTÍN  55:80 (23:41)

Body Radotína: Haffner 24, Maštálka 13(3), Ureš 10(2), Vícha 10, Kulík 9(1), Toběrný 8, Celina 6(1)

Po dlouhé době venkovní utkání, ke kterému nastoupili Wolves ve sportovním komplexu ve Slaném, kde má Kladno pro letošní sezónu svůj domácí stánek. Ve stejné sestavě, která odehrála i poslední zápas proti SKB Rokycany, tedy v sedmi hráčích a bez všech cizinců, vstoupil Radotín do utkání fantasticky, když v 7. minutě vedl drtivě 17:2. Druhá čtvrtina už byla vyrovnanější, přesto se do šaten odcházelo za stavu 23:41 pro hosty z Radotína. Třetí část byla vyrovnaná, když domácí v ní dokázali nasázet 20 oproti radotínským 18 bodům. V poslední periodě však Vlci i zásluhou dalšího smeče Vojty Ureše svůj náskok ještě navýšili a připsali si důležité vítězství.

BC SLANÝ – BK WOLVES RADOTÍN  20:42 ukončeno ve 2. čtvrtině

Body Radotína: Haffner 13, Kulík 10, Ureš 8, Toběrný 4, Maštálka 4, Vícha 2, Celina 1

Domácí nastoupili k utkání pouze v pěti hráčích, kteří se postupně vyfaulovali. Ve třetí minutě druhé čtvrtiny bylo utkání ukončeno. Wolves, čtyři zápasy v řadě neporaženi, začínají tlačit na čtvrté a páte místo tabulky, i díky dvojnásobnému zaváhaní Domažlic na severu Čech.

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

Wolves se naposledy před playoff představí doma v klíčových zápasech 24. a 25. února proti Litoměřicím a Ústí n.l..

TRENÉR BK WOLVES RADOTÍN ADAM PEŘINKA:

„Dvě povinná vítězství. V zápase proti Kladnu bych ocenil mentalitu hráčů, kteří nic nepodcenili a zejména k úvodu zápasu nastoupili s velkým odhodláním. Nedělní utkání nemá smysl hodnotit. Zbývají 4 zápasy základní části, pro nás je teď nejdůležitější zdolat doma Litoměřice a Ústí, tabulka se začíná vyrovnávat, naším cílem je stále umístění do 5. místa.“