Únor-FB (1)

Je tady vrchol sezóny – ČTVRTFINÁLOVÁ SÉRIE PLAY OFF !

Vlci, po základní části šestí, jdou na třetí celek ligy – BC Benešov. Středočeský klub patřící dlouhodobě mezi druholigovou republikovou špičku dokázal v obou letošních utkáních Vlky porazit a to v obou utkáních těsným rozdílem. Nejprve 3.12. v Černošicích poměrem 68:60, v nervózním utkání, kdy byl nejprve vyloučen Ital Gualco a v poslední minutě za diskvalifikační chybu Jan Maštálka, aby pak Radotín znovu nestačil 10.3. v Benešově a podlehl 77:69.

Čtvrtfinálová série se hraje systémem na dvě utkání, ve kterých se sčítá skóre. První zápas se odehraje v Černošicích, hned den na to 25.3., nastoupí Wolves od 12:00 v Benešově, kde se rozhodne o postupujícím do semifinále.

VŠICHNI DO BÍLÉHO – JAKO JEDEN TÝM !!!

Všichni fanoušci a diváci vstup v bílém tričku, mikině, svetru, prostě v bílém svršku – všichni v bílém jako jeden tým vytvoříme pravé domácí prostředí !

PARKOVÁNÍ :

O utkání je obrovský zájem, očekává se vyprodaná hala VČ. Nutno tedy přijít s předstihem i kvůli parkování. Kapacita parkoviště přímo u haly je kvůli staveništi omezena. Možnost využit i místa v ulici Školní. Do haly budou diváci vpuštěni cca od 19:05.

Diváci se mohou těšit na:

– Show moderuje Martin Levý (TV Prima, Czech Beauty)
– Zvukové efekty a hudbu v průběhu utkání
– Maskota Wulfyho
– Poločasový program
– Nově zrekonstruovaný bar napojený přímo na tribunu

Přijďte podpořit Vlky !